Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Főoldal

Časté otázky

Časté otázky:

1. Čím máme čistiť sprchovú kabínu?

Po každom použití odporúčame vykonať nasledovné úkony: Opláchnite vnútorné plochy sprchovej kabíny čistou vodou. Kvapky vody stiahnite kúpeľňovou stierkou. Pochrómované povrchy a lakované profily utrite dosucha mäkkou handrou. Na sklá, plastikové prvky a hliníkové profily používajte odporúčané čistiace prostriedky. Vyhýbajte sa používaniu brúsnych pást, riedidiel, acetónu, kyseliny fosforečnej a dezinfekčných prostriedkov s obsahom chlóru.

2. Aká má byť údržba sprchovej kabíny?

Údržbu plôch odporúčame vykonávať raz mesačne alebo raz za štvrťrok v závislosti od miery používania a kvality vody.

Vnútorné plochy vaňovej zásteny postriekajte čistiacim prostriedkom RADAWAY GLASS CLEANER. Plochy silnejšie znečistené vodným kameňom pretrite mäkkou bavlnenou handrou hoci aj tak, že čistiaci prostriedok nastriekate aj na handru. Plochy po prečistení  chemickým prostriedkom opláchnite vodou. Pozor! Čistiaci prostriedok Glass Cleaner nenechávajte pôsobiť dlhšie než 10 minút!

Kvapky vody stiahnite kúpeľňovou stierkou RADAWAY. Čistenie môžete vykonať aj na vonkajších plochách s prihliadnutím na množstvo vody vytekajúcej na podlahu. Pochrómované povrchy a profily utrite dosucha mäkkou handrou. Sklenené plochy odporúčame impregnovať chemikáliou RADAWAY GLASS PROTECTOR. Pri údržbe aj po nej zabezpečte vhodné vetranie miestnosti pre rýchlejšie uschnutie.

3. Existujú požiadavky pre inštaláciu?

Pre dokonalú funkčnosť a estetický vzhľad sprchových kabín RADAWAY je nevyhnutne potrebná dobrá príprava miesta zabudovania. Čo sú to vo všeobecnosti?

- Obložená a vodotesná plocha steny, kam sa budú montovať bočné profily alebo závesy sprchovej kabíny, musí byť zvislá
  aspoň do výšky zabudovania profilu.

- Plocha steny nesmie mať väčšiu odchýlku od zvislého smeru než +/-1cm.

- Pokiaľ chcete sprchovú kabínu postaviť na podlahu, spodný uzatvárací profil sprchovej kabíny musí byť v celej svojej dĺžke a
  šírke položený na vodorovnú plochu.

- Pri kabíne s vaničkou musia byť horné hrany vaničky v každom smere vodorovné.

- Medzi stenou a vaničkou musí byť vhodné tesnenie proti vode.

- Miesto pre vaničku musí byť obložené pod vaničkou aj za ňou.

4. Je možné sprchovú kabínu osadiť na podlahu?

Áno. V takýchto prípadoch je dôležité dbať na to, aby u kabín a dverí s rámom bol spodný uzatvárací profil sprchovej kabíny v celej svojej dĺžke a šírke položený výlučne na vodorovnú plochu.

Pokiaľ si pre spodný uzatvárací profil dáte vybudovať aj pozdĺžnu lavičku napr. zo studeného obkladu, je vhodné, aby mala 1-2%-ný spád smerom do sprchovacieho priestoru, aby voda nezostávala stáť medzi lavičkou a uzatváracím profilom.

Pre kabíny a dvere bez rámu platí rovnaké pravidlo ako pre výrobky s rámom s tým rozdielom, že tu treba na obklad nainštalovať sklá a pochrómované prahy.

Ak ste nedostali odpoveď na Vašu otázku, obráťte sa na nás s dôverou;

http://m-acryl.hu/cms/uploads/tartalom/kerdes.jpg

1. Ak máte otázku ku ktorémukoľvek nášmu výrobku.

2. Ak máte otázku k našim servisným službám.

3. Ak chcete oznámiť čokoľvek ohľadne obsluhy alebo výrobku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napíšte nám na emailovú adresu Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. a do 48 hodín dostanete od nás odpoveď na Vašu otázku.

Ďakujeme.