Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Főoldal

záruka 2+1 rok

 

ZárukaNezabúdajte, že na všetky sprchové kabíny Radaway poskytujeme záruku 2 roky, a túto záručnú dobu si môžete predĺžiť o 1 rok, pokiaľ montážou kabíny poveríte náš odborný servis.

Naše výrobky sú zložité zariadenia pre domácnosť predstavujúce vysokú hodnotu, ktoré sú napojené na elektrický aj vodovodný systém, preto dôrazne odporúčame odbornú inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

Odborná montáž = Predĺžená (2+1 rok) záruka

Záruka = bezpečnosť, trvácnosť, kvalita

Náš servis vykonáva záručnú a pozáručnú montáž a servis všetkých výrobkov z našej ponuky a ich uvedenie do prevádzky po celom území krajiny.

 

Všeobecné požiadavky a rady pre inštaláciu

Pre dokonalú funkčnosť a estetický vzhľad sprchových kabín RADAWAY je nevyhnutne potrebná dobrá príprava miesta zabudovania.

Čo sú to vo všeobecnosti?

Obložená a vodotesná plocha steny, kam sa budú montovať bočné profily alebo závesy sprchovej kabíny, musí byť zvislá aspoň do výšky zabudovania profilu.

Plocha steny nesmie mať väčšiu odchýlku od zvislého smeru než +/-1cm.

Pokiaľ chcete sprchovú kabínu postaviť na podlahu, spodný uzatvárací profil sprchovej kabíny musí byť v celej svojej dĺžke a šírke položený na vodorovnú plochu.

Pri kabíne s vaničkou musia byť horné hrany vaničky v každom smere vodorovné.

Sprchovú vaničku nikdy nezasúvajte pod obkladačky, lebo v tom prípade môže objednaná kabína prečnievať cez ňu.

Medzi stenou a vaničkou musí byť vhodné tesnenie proti vode.

Miesto pre vaničku musí byť obložené pod vaničkou aj za ňou.